Account Manager

Amplio Investments

Warszawa

2016-10-25

Witam. Poszukuje ludzi do grupy sprzedażowej. Jest to międzynarodowa firma, która rekrutuje ludzi na stanowisko Account Managera. Do obowiązków należy pozyskiwanie nowych klientów. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub w kontakcie bezpośrednim z klientem.

Opis stanowiska:

  • Promocja produktów firmy
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o najwyższy poziom usług dla klientów
  • Objaśnianie klientom systemu tradingu obowiązującego w firmie
  • Znajomośc polityki i procedur związanych z przetwarzaniem dokumentacji klienta
  • Efektywna współpraca z klientami poprzez dostosowanie produktów inwestycyjnych do ich potrzeb

Co mogę zaoferować?

  • Gwarantowana podstawa na umowie o zlecenie z możliwością przejścia o umowę o pracę
  • Przede wszystkim bogata tabela prowizyjna (nie pracuje się tutaj dla podstawy)
  • Praca w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole w jednej z największych firm w swojej branży
  • Ciągłość szkoleń gdzie dowiesz się dużo na temat rynków finansowych jak i sposobów sprzedaży
  • Szybką możliwośc awansu po osiągnięciu określonych celów

Jeżeli jesteś osobą nastawioną na sukces, wysokie zarobki, nie boisz się kontaktu z klientami to wyślij do mnie swoje CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!