Mechanik lub Elektromechanik

PUPiH "COM-D" Sp. z o.o.

Sady Dolne

2016-10-25

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze poszukuje aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Sady Dolne lub Jawor

Obowiązki:
-utrzymanie pełnej sprawności maszyn i urządzeń,
-przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn,
-prace naprawcze związane z usuwaniem awarii,
-analiza przyczyn źródłowych awarii i działanie zapobiegawcze.

Wymagania:
-wykształcenie min. zasadnicze (elektryk, elektronik lub pokrewne),
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
-zdolności manualne,
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
-dyspozycyjność,
-samodzielność, dociekliwość i zdolność rozwiązywania problemów technicznych,
-terminowość wykonywania powierzonych zadań,
-prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-stabilność zatrudnienia.

Kandydatów zainteresowanych prosimy o aplikację mailową na adres: APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 537 241 333.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99578 ofert pracy. Sprawdź!