Operator wózka widłowego - pilnie poszukiwany - 17,25 zł/h

Asistnet Work Group

Nowa Wieś Wrocławska

2016-10-25

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zakres obowiązków:

- Rozmieszczanie towarów na magazynie,
- Obsługa wózka czołowego/ wysokiego składu,
- Praca ze skanerem i dokumentacja magazynową,
- Drobne prace magazynowe zlecone przez kierownika.

Wymagania:

- Uprawnienia na wózki widłowe,
- Aktualne badania psychotechniczne lub gotowość do ich wyrobienia,
- Doświadczenie w pracy na magazynie z obsługą wózka widłowego min. pół roku,
- Odpowiedzialność za powierzone zadania,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- Po okresie próbnym możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity,
- Możliwość rozwoju i miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.) .