Młodszy Drukarz - pilnie poszukiwany - Czeladź

Asistnet Work Group

Czeladź

2016-10-25

Asistnet Work Group Sp. z o. o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Młodszy drukarz

Miejsce pracy: Czeladź

Zakres obowiązków:

- terminowa realizacja zadań produkcyjnych,
- właściwe znakowanie produktu, sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją oraz kontrola bieżąca i końcowa wytwarzanego produktu,
- właściwe prowadzenie dokumentacji procesu,
- prawidłowa i bezpieczna eksploatacja maszyn oraz urządzeń,
- przygotowywanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia,
- uruchamianie linii produkcyjnej oraz dokonywanie nastaw niezbędnych do produkcji wyrobu zgodnego ze specyfikacją,
- dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej,
- wykonywanie zmian asortymentu na maszynie,
- przygotowywanie receptur i farb do produkcji zgodnie z zatwierdzonymi wzorcami (obsługa mieszalnika farb) oraz obsługa maszyn i urządzeń do mycia polimerów i aniloxów oraz cięcia gilz.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie zawodowe/ techniczne,
- zdolności manualne,
- dokładność,
- co najmniej roczne doświadczenie na powyższym stanowisku,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- pracę dla zagranicznej Firmy,
- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki,
- dobrą atmosferę pracy,
- możliwość wyjazdów szkoleniowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!