OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA MINDEN (BEZ ZEITKONTO)

Brasco S.C.

Minden

2016-10-25

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO  SKŁADOWANIA
(Miejsce pracy: Minden)

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego wysoki skład (Schubmaststapler)
  • Praca dwuzmianowa

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Oferta bez ZEITKONTO

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: CE/1016/GW

Brasco S.C.

ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577