Asystent/ka Dyrektora

Tax Care S.A

Katowice

2016-10-25

Tax Care S.A. poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Zakres zadań:
• rozbudowywanie bazy Klientów;
• telefoniczny kontakt z nowymi i aktualnymi Klientami;
• dobór oferty adekwatnej do potrzeb Klienta;
• przygotowywanie dokumentów związanych z procesem sprzedaży;
• rejestracja i procesowanie wniosków;
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Nasze oczekiwania:
• inicjatywa i otwartość na nowe doświadczenia;
• rzetelność, odpowiedzialność i terminowość.

Oferujemy:
• opiekę i wsparcie dedykowanego Tutora;
• współpracę ze specjalistami;
• możliwość poznania zasad pracy z Klientem Biznesowym;
• unikalne know-how
• pakiet materiałów niezbędnych do ukierunkowanego rozwoju merytorycznego;
• szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
• partnerską kulturę firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!