Doradca Klienta Biznesowego

Tax Care S.A

Katowice

2016-10-25

Poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego.

Opis stanowiska:

aktywna sprzedaż produktów finansowych dla Klientów Firmowych,
inicjowanie kontaktów z Klientami i pośrednikami finansowymi oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji,
identyfikacja potrzeb oraz profesjonalne doradztwo finansowe,
kompleksowa obsługa klienta oparta o najwyższe standardy jakości,

Wymagania:

rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące podstawę i system premiowy,
kompleksowe szkolenie wprowadzające do pracy,
szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce nastawionej na awans wewnętrzny,
partnerska kulturę firmy,
bogaty pakiet benefitów: Multisport, karta medyczna i ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!