Personel pomocniczy – Starogard Gdański. Praca od zaraz

GRUPA PROGRES

Starogard Gdański

2016-10-25

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Personel pomocniczy

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Nr ref.: PP/10/GW

Obowiązki:

• Wykładanie towaru na pół
• Dbanie o właściwą ekspozycję towaru
• Pomoc personelowi sklepu w codziennych czynnościach
• Drobne prace porządkowe

Wymagania:
• Dyspozycyjność
• Posiadanie książeczki sanepidowskiej
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Sumienność

Oferujemy:
• Umowę o dzieło / zlecenie
• Atrakcyjną stawkę godzinową
• Miłą atmosferę

Aplikacje prosimy wysyłać na nasz adres e-mail APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny PP/10/GW.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://grupaprogres.pl/ Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Gdańsku."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98249 ofert pracy. Sprawdź!