Doradca klienta indywidualnego - telewizja satelitarna

Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Kraków

2016-12-07

Miejsce pracy: Kraków, Krowodrza

Obowiązki:

• obsługa klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w firmie
• dbanie o wysoki poziom jakości obsługi
• budowanie pozytywnych relacji w rozmowie z abonentami

Wymagania:

• umiejętność współpracy, zaangażowania
• pasja i dynamizma w wykonywaniu zadań
• chęć poszerzania wiedzy w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży
• dyspozycyjność raptem 80 godzin w miesiącu

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie: podstawę 11-16zł/h + prowizje od każdej przedłużonej umowy
konkursy z nagrodami - dodatkowe bony o wartości nawet 1600zł, słuchawki, głośniki itp.
elastyczny grafik - sam/a ustalasz godziny pracy (między 9:00, a 21:00)
wsparcie - doświadczonych kierowników, liderów i trenerów
udział w szkoleniach - rozwijających umiejętności interpersonalne
możliwość awansu w strukturach firmy - awansujemy tylko osoby z naszych struktur
oferujemy kartę FitSport - dostęp do siłowni (między innymi Platinium i Park Wodny) na atrakcyjnych warunkach
płatne szkolenie - w pełni przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań
świetną atmosferę w pracy - uśmiech i odpowiednie nastawienie do podstawa w tej branży
możliwość przejścia na umowę o pracę - po okresie próbnym

Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia

Aplikacje wysyłaj na adres: APLIKUJ

Masz pytania? Zadzwoń
tel . 693 569 225
tel. 12 298 07 73

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."