Spawacz MIG/MAG

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Horst

2016-10-25

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Obowiązki:

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawacza MIG/MAG do spawania i montowania elementów maszyn rolniczych. Praca na podstawie rysunku technicznego. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz. Praca w miejscowości Horst.

Wymagania:

- aktualne certyfikaty spawalnicze

- znajomość rysunku technicznego

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:

- wynagrodzenie 440 euro netto / 40h

- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie

- opiekę koordynatora

- pracę na warunkach holenderskich

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!