Pracownik produkcji czekoladek- zapewniamy bezpłatny dojazd!

Asistnet Work Group

Gniezno

2016-11-22

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Aktualnie dla naszego klienta, zajmującego się produkcją najwyższej jakości czekoladek poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Pracownik Produkcji czekoladek

MIEJSCE PRACY:
ul. Ostrowska Poznań/ Szczepankowo/ Krzesiny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•Nalewanie czekolady do form
•Dodawanie dodatków do czekoladek : wiórki, orzechy itp.
•Przygotowywanie zamówień indywidualnych do wysyłki
•Etykietowanie wyrobów czekoladowych

WYMAGANIA:

•Aktualna ksiązeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)
•Zdolności manualne
•Precyzyjne wykonywanie zadań
•Pracowitość i motywacja do pracy

OFERUJEMY:

•Transport do pracy z Gniezna przez Pobiedziska autobusem firmowym- w pełni bezpłatny!
•Praca w godzinach 14-22 lub nocnych
•Umowa zlecenie
•Podczas przerwy spożywanie czekolady w dowolnych ilościach :)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102310 ofert pracy. Sprawdź!