Pracownik produkcji

Firma ZeitNah Personaldienste GmbH

regionie Paderborn/Gütersloh

2016-11-30

Zeitnah

Zeitnah Personaldienste jest Agencja Pracy Czasowej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów w regionie Paderborn/Rietberg od 02.01.2017.

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości
  • sortowanie towarów
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • inne prace pomocnicze na produkcji
  • Praca na zimno (0 - 4 stopnie)

wymagania:

  • gotowośc do pracy na 3 zmiany również w dni wolne od pracy i święta
  • niezawodny i sumienna sposób pracy

Oferujemy:

  • stawke 9,00€ brutto oraz dodatki
  • niemiecką umowe o prace, praca na dluszy czas
  • opieka polskiego przedstawiciela
  • znany pracodowca

Są Panstwo zainteresowani tą ofertą ?

Wyslijcie Panstwo do nas aplikacje przez e-mail: APLIKUJ

Wiecej informacji o firmie

można znależc pod adresem:

www.Zeitnah.de

Zeitnah Personaldienste GmbH

Alois Lödige Straße 1

33100 Paderborn

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)"