Przedstawiciel handlowy

Arteria Document Solutions Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-10

Arteria Document Solutions (ADS) będąca spółką celową GK Arteria S.A, zajmująca się świadczeniem usług outsourcingowych w zakresie procesów back - office tj: obsługą korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, zarządzaniem dokumentami papierowymi, digitalizacją zasobów oraz elektronicznym obiegiem dokumentów poszukuje kandydatka na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie do współpracy Klientów Biznesowych
  • Aktywne budowanie bazy Klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji
  • Analiza potrzeb biznesowych potencjalnych Klientów
  • Przygotowywanie oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów
  • Prowadzenie procesu negocjacji
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedażowego

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B.
  • Umiejętność negocjacji i nawiązywania pozytywnych kontaktów z Klientami.
  • Nastawienie na realizację założonych celów i zadań.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia
  • System prowizyjny
  • Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych planów
  • Pracę w organizacji nastawionej na rozwój i partnerstwo w biznesie.
  • Możliwość  tworzenia nowoczesnych metod sprzedaży
  • Przyjazną atmosferę pracy

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: APLIKUJ

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 27. 08. 1997r, Dz. Ust. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!