Pracownik produkcji w przetwórstwie ryb

BG Production Sp. z o.o.

WIENIOTOWO

2016-11-16

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz dodatkową lokalizacją drugiego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów do pracy na terenie powiatu białogardzkiego oraz gmin przyległych.
    Naszym głównym surowcem który przetwarzamy jest łosoś norweski oraz dorsz atlantycki.

Podejmij wyzwanie i zgłoś się na rozmowę!

Oferujemy korzystne warunki finansowe, zapewniamy transport na trasie Białogard- Wieniotowo oraz przejazd powrotny.
Osobom zainteresowanym praca oferujemy stabilne zatrudnienie i możliwość długotrwałej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Wyładowywanie surowca, odgławianie, trymowanie, produkcja mięsa skrobanego oraz farszu, usuwanie ości, odskórzanie, pakowanie
  • Dbałość o odpowiednią jakość produktu finalnego w związku z wykonywanymi obowiązkami zawodowymi
  • Odpowiedzialność za dbałośc o ład i porządek zarówno we włsanym stanowisku pracy, jak również na całej linii produkcyjnej

 Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Aktualna książeczka zdrowia
  • Możliwość pracy na zmianę poranną lub popłudniową
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy

Informacje dodatkowe:

  •  Umowa o pracę na okres próbny/ czas określony lub elastyczny czas pracy na umowę zlecenie (10,00 do 13,00 PLN netto za godzinę pracy)
  • Wynagrodzenie za podstawowy czas pracy 1 700 - 1900 PLN netto + wynagrodzenie za godziny nadliczbowe + premia uznaniowa