Telefoniczny Doradca Klienta - praca od zaraz

Telbridge Sp. z o.o.

Przyrów

2016-10-24

Od 11 lat pracujemy dla największych Partnerów z branży telekomunikacyjnej, finansowej oraz technologicznej. Specjalizujemy się w głównie w outsourcingu obsługi klienta, a także sprzedaży. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

W związku w dynamicznym rozwojem firmy obecnie do naszego oddziału poszukujemy osób na stanowisko:
TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Szukamy osób, które lubią dużo rozmawiać, są otwarte i komunikatywne. Zależy nam na osobach zmotywowanych do pracy, nie bojących się nowych wyzwań.

Jeśli cenisz sobie pracę:
• w zgranym zespole oraz w przyjaznej atmosferze
• w elastycznych godzinach, dopasowanych do Twojego planu dnia
• z wysokim wynagrodzeniem, wypłacanym zawsze na czas
• z indywidualnym podejściem do każdego pracownika oraz realną możliwością awansu

Zgłoś się do nas i zostań Konsultantem Telefonicznym w Telbridge Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7

Opis stanowiska:
- telefoniczna obsługa Klientów firmy
- udzielanie informacji naszym Klientom odnośnie oferty firmy
- proponowanie usług z branży telekomunikacyjnej lub ubezpieczeniowej
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Oferujemy:
- umowę z pełnymi składkami ZUS lub umowę dla studentów/uczniów
- profesjonalne szkolenie, za które otrzymasz od nas wynagrodzenie
- atrakcyjne stawki gwarantowane 10-15 zł brutto/h
- wysokie premie, w zależności od realizowanych wyników
- dodatkowe bonusy lojalnościowe podnoszące Twoje wynagrodzenie
- realna możliwość awansu w strukturach firmy
- aż 300 zł za polecenie znajomego do pracy !
- aż 300 zł bonusu dla osób z doświadczeniem w branży !
- praca w miłej atmosferze, w samym centrum miasta
- świeże owoce, kartę MultiSport

Nasi współpracownicy to uczniowie, studenci, absolwenci uczelni wyższych, również emeryci, renciści, młode mamy oraz osoby szukające dodatkowego zatrudnienia.

Wiek nie jest dla nas przeszkodą, wystarczy mieć ukończone 18 lat - DOŚWIADCZENIE ZDOBĘDZIESZ U NAS!

Liczba wolnych stanowisk: 9