KIEROWCA BCE

Stanisław Tylka

Szwecja

2016-11-18

FHU GAMA  jest  agencją pośrednictwa pracy tymczasowej. Działamy na rynku od 2004 roku,zatrudniamy i kierujemy pracowników tymczasowych do wykonywania pracy na rzecz i pod kierownictwem pracodawcy.

Obecnie dla naszego klienta ze Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Zadania:

Jazda na trasach lokalnych i dalekobieżnych zestawami samochód cieżarowy-przyczepa i ciagnik-naczepa

Załadunek i rozladunek towaru na samochody ciezarowe oraz naczepy typu firanka,naczepy z ruchomą podłogą oraz przewóz kontenerów i towarów w kontenerach.

Rozwożenie towarów do klientów

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B, C, E

- ważne badania lekarskie, w tym zaświadczenie lekarskie dopuszczające do pracy w zawodzie kierowcy

- udokumentowane doświadczenie w pracy

- świadectwo o niekaralności

- ukończony kurs przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych ADR

- w przypadku delegowania do pracy za granicą udokumentowany, co najmniej 1 miesiąc ubezpieczenia zdrowotnego bez przerwy dłuższej niż 30 dni

- umiejętność prowadzenia samochodów ciężarowych z naczepą oraz z przyczepą

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem w staraniu sie o przyjęcie do pracy.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie-umowa o pracę na czas określony

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Pracę w oparciu o umowę o pracę

Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pokrycie kosztów wyjazdu do pracy i powrotu po zakończonym kontrakcie do kraju oraz pomoc w załatwianiu wszystkich formalności

Wyślij swoje CV na adres: APLIKUJ w języku polskim oraz jeśli to możliwe w angielskim. Nasz konsultant sprawdzi je i skontaktuje się z Tobą. Możesz dzwonić na numer  telefonu  18 2070707 aby otrzymać pełne informacje dotyczące zatrudnienia i warunków pracy .Prosimy o kontakt w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 – 15.00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.H.U Gama,  ul.Królewska 2, 34-511 Kościelisko dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."