Automatyk/elektryk

Oliwia Klich Consulting

Tychy

2016-10-24

Firma konsultingowa Oliwia Klich Consulting posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 13992 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie
  • bieżące przeglądy, konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń
  • dokonywanie modyfikacji w układach sterowania maszyn
  • tworzenie raportów i dbałość o dokumentację dotyczącą napraw i konserwacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne (mile widziane wykształcenie elektryczne)
  • doświadczenie w pracy elektryka w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość sposobu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • znajomość podstaw programowania sterowników SIEMENS serii S5 i S7, Allen-Bradley
  • znajomość podstaw budowy i działania układów sterowania silnikami takich firm jak: SEW, SIEMENS, Bosch-Rexroth, Allen-Bradley
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Oliwia Klich Consulting danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!