ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Corson s.c.

Bydgoszcz

2016-11-29

CorsonHR - Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko

Oczekiwania:

• wykształcenie średnie techniczne
• min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• umiejętność serwisowania form wtryskowych
• dobra znajomość użytkowania narzędzi warsztatowych
• dokładność, terminowość
• samodzielność w realizowaniu zadań

Obowiązki:

• Diagnozowanie i serwis uszkodzonych form wtryskowych
• Remontowanie, naprawianie i konserwacja narzędzi
• Wprowadzanie usprawnień
• Obsługa urządzeń warsztatowych – frezarki, tokarki i szlifierki.

Oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej spółce produkcyjnej
• stałą umowę o pracę
• bardzo dobre warunki zatrudnienia
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
• bogaty pakiet pozapłacowy

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji oraz innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Corson s.c. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!