INŻYNIER PRODUKTU

Corson s.c.

Bydgoszcz

2016-11-29

CorsonHR - Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek Telekomunikacja i Elektronika
• Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wiedza z zakresu modulacji, przesyłu sygnału, WiFi, CMTS, DOCSIS, DSL, DHCP
• Umiejętność łatwej współpracy w grupie
• Umiejętność rozwiązywania problemów w inżynieringu
• Zdolności analityczne i techniczne
• Dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Wrodzona energia oraz pozytywne nastawienie
• Samodzielność

Obowiązki:

• Opieka nad linią modemową
• Ścisła współpraca inżynierami procesu oraz jakości
• Konfiguracja testerów zautomatyzowanych
• Udział w zarządzaniu projektami związanymi z modemami
• Raportowanie
• Wspieranie pozostałych działów w kwestiach inżynieryjnych
• Odpowiedzialność za dokumentację techniczną

Oferujemy:

• Kandydatom spełniającym wszystkie wymagania firma oferuje wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowym
• Umowę o pracę
• Pomoc finansowa przy relokacji do Bydgoszczy

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji oraz innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Corson s.c. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!