Kierownik ds. Zakupów/Purchasing Manager

Drabest Sp. z o.o.

Mników

2016-10-24

Miejsce Pracy: Mników (okolice Krakowa)

Nr ref.  KZa/1/X/2016

Podstawowe obowiązki:

  • nadzór nad podległym personelem,
  • dokonywanie zakupów materiałów niezbędnych do funkcjonowania firmy,
  • koordynacja dostaw z potrzebami zakładu,
  • zawieranie umów i długoterminowych kontraktów z dostawcami,
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • opiniowanie wykonania zleceń eksportowych i planów produkcyjnych.

Najważniejsze kompetencje zawodowe:

  • świadomość kosztowa,
  • umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność zarządzania budżetem,
  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim,
  • umiejętności biznesowe,
  • znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki,
  • wiedza o zarządzaniu i administracji,
  • zdolności organizacyjne,
  • inicjatywa / przedsiębiorczość,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • zaawansowana znajomość MS EXCEL,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale zakupów lub zaopatrzenia na kierowniczym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w kontaktach z dostawcami, w negocjowaniu kontraktów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego,
  • zaawansowana znajomość MS EXCEL.

Oferta:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wysokie wynagrodzenie w systemie premiowania,
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie,
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • udział w służbowych wyjazdach zagranicznych, targach.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny KZa/1/X/2016

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE. INFORMUJEMY, IŻ REKRUTACJA ODBYWA SIĘ W TRYBIE CIĄGŁYM. ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

DRABEST Spółka z o. o.                                www.drabest.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100914 ofert pracy. Sprawdź!