KIEROWNIK DS. INWESTYCJI

Eurocash S.A.

Warszawa

2016-10-24

Grupa Eurocash:

To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów

spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Eurocash Convenience prowadzi i rozwija unikalny na rynku polskim, nowoczesny model

Sklepów Convenience – 1minute

Kluczowe zadania:

  • weryfikacja techniczna lokali pod kątem  spełnienia wymagań
  • przygotowanie wstępnej aranżacji sklepu
  • koordynacja prac projektowych
  • wybór podwykonawców, negocjacje warunków
  • koordynacja i nadzór inwestycji
  • odbiór robót
  • administracja infrastrukturą i wyposażeniem  sklepów

Idealny kandydat powinien:

  • znać procedury administracyjne stosowane przy otwarciu placówek handlowych
  • posiadać wykształcenie wyższe,  miele widziane budowlane
  • potrafić co najmniej w stopniu podstawowym projektować w programie autocad
  • mieć doświadczenie w realizacji inwestycji
  • bardzo dobrze organizować pracę własną
  • być dyspozycyjny oraz otwarty na zmiany

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • bogaty pakiet socjalny: paczki/bony świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, karty sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
  • współtworzenie unikalnego projektu sieci sklepów Convenience

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację za pomocą poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!