Operator CNC - Obróbka kamienia (INTERMAC)

Brasco S.C.

irlandia

2016-10-24

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w okolicach Dublina w Irlandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Camolin, Irlandia
Nr referencyjny: INTERMAC/0916/JE
Ilość miejsc pracy: 5

Obowiązki:

  • praca przy produkcji blatów kuchennych  z kamienia naturalnego;
  • ustawienie maszyny (Intermac);
  • kontrola wymiaru zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • monitorowanie  nad przebiegiem procesu;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 13.50 Euro/h
  • pomoc w załatwianiu formalności:
  • zakwaterowanie zapewnione, płatne przez kandydata;
  • umowa bezposrednio z pracodawca brytyjskim;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z granitem;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: INTERMAC/0916/JE

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577