Operator wózka widłowego (wysoki skład) - Holandia

Brasco S.C.

Holandia

2016-10-24

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Venray, Eindhoven, Tilburg - Holandia
Nr referencyjny: OWW/0916/JE
Ilość miejsc pracy: 10

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składu;
  • rozmieszczanie palet na regałach;
  • ściąganie z regałów palet z produktem;
  • prace magazynowe.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych wysokiego składowania;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • motywacja do pracy, dokładność, skrupulatność;
  • mile widziane prawo jazdy i samochód.

OFERUJEMY:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę na warunkach holenderskich;
  • praca na dłuższy okres pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto od 240.00Euro / tydzień;
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE1!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: OWW/0916/JE

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102319 ofert pracy. Sprawdź!