Praktykant do działu finansowego

Parker Hannifin

Siechnice

2016-11-22

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych
i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie

PRAKTYKANTA DO DZIAŁU FINANSOWEGO

Miejsce pracy: Siechnice

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego ekonomicznego
  • Znajomości podstaw podatków i rachunkowości
  • Zdolności analitycznych
  • Znajomości języka angielskiego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Dokładności i systematyczności
  • Dostępności 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek)

Zadania do wykonania:

  • Sporządzanie raportów dla potrzeb przedsiębiorstwa
  • Wsparcie w rozliczaniu i księgowaniu podróży służbowych
  • Przeprowadzanie okresowej kontroli kont
  • Wsparcie w procesie kontroli wewnętrznych
  • Kalkulowanie kosztów produktów

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą, trzymiesięczną oraz płatną praktykę
  • Miłą i przyjazną atmosferę

Zgodnie z ustawą z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich, praktykę może podjąć osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie ukończyła 30. roku życia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!