Specjalista ds. kontaktów na rynku niemieckim

FallWork

Kościan

2016-10-24

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Specjalisty ds. kontaktów na rynku niemieckim (eksport) - Kościan

Zakres obowiązków:
- nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi i obsługa obecnych Klientów firmy - kontakty
- ofertowanie, negocjacje handlowe (rynki niemieckie i austriackie)
- inicjowanie i prowadzenie działań marketingowych wspierających sprzedaż
- realizacja założonych celów
- ścisła współpraca z Kierownikiem działu sprzedaży i raportowanie w kierunku

Wymagania:

- praktyczne udokumentowane doświadczenie w pionie sprzedażowym eksport - preferowane w firmach o profilu produkcyjnym
- znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą eksportową
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- ugruntowana znajomość j. niemieckiego
- samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- stabilną pracę u jednego z wiodących producentów
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
- możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania zapraszamy do podesłania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

* Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!