Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim

Arche Consulting

Kańczuga

2016-10-24

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Kańczudze, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Obowiązki:
- samodzielne księgowanie i dekretacja faktur zakupowych,
- monitorowanie statusu procesowanych faktur,
- udział w ewidencji środków trwałych,
- współpraca z oddziałami firmy na terenie Niemiec,
- przygotowywanie raportów dla Głównego Księgowego.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego – min. B2,
- wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- mile widziane doświadczenie w dziale księgowo-finansowym,
- znajomość zagadnień księgowo-finansowych, prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
- chęć rozwoju w dziale księgowym oraz otwartość na pracę w zespole.

Nasz klient ofertuje:
- stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę w ramach pełnego etatu,
- atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,
- pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o globalnym zasięgu,
- rozwój w obszarze księgowości.

Zainteresowane osoby proszone są o złożenie swojej aplikacji. Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.".

Wpis KRAZ: 8162

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!