SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI (LEASING PRACOWNICZY)

Projektanci Kariery

Opole

2016-11-15

OBOWIĄZKI

  • Kompleksowa obsługa i prowadzenie spraw administracyjno-księgowych:
    • Koordynowanie czasu pracy pracowników APT
    • Weryfikacja dokumentów zatrudnieniowych pracowników APT
    • Wystawianie i kontrola faktur
    • Przygotowanie faktur kosztowych/sprzedażowych dla działu księgowego
    • Wprowadzanie faktur zakupowych do pliku Excel
    • Sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji krajowej
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych oraz ich odpowiednie archiwizowanie
    • Administracyjne wsparcie pozostałych działów firmy
    • Prowadzenie harmonogramu spotkań kadry kierowniczej firmy z klientami
    • Organizowanie i nadzór nad właściwym przepływem informacji pomiędzy poszczególnymi firmami i ich komórkami organizacyjnymi
    • Obsługa urządzeń biurowych (drukarek, skanerów, etc. )

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 2010-2013
  • Znajomość oprogramowania Adobe Reader Professional, systemu operacyjnego Windows, obsługa urządzeń biurowych,
  • Umiejętności:
    • organizacji czasu pracy
    • koordynacji powierzonych zadań
    • kreatywnego i konstruktywnego myślenia
    • szybkiej adaptacji w strukturze firmy, otwartość na poznanie nowej wiedzy
    • zdolności w rozwiązywaniu bieżących problemów
    • umiejętność podejmowania szybkich decyzji
    • Wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
    • Sumienność, konsekwencja, rzetelność i zaangażowanie
    • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  •     Atrakcyjne wynagrodzenie
  •     Samodzielne stanowisko
  •     Możliwości rozwoju
  •     Pracę w przyjaznej atmosferze
  •     Niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!