INSPEKTOR DS. BHP I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Eurocash S.A.

Katowice

2016-10-24

Grupa Eurocash:

To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów

spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Kluczowe zadania:

  • Kontrola stanu bhp i ochrony przeciwpożarowej w podległych jednostkach firmy
  • Sporządzanie raportów z kontroli
  • Przeprowadzanie szkoleń
  • Wykonywanie dokumentacji powypadkowej
  • Opracowanie/aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego jednostki
  • Przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać uprawnienia minimum starszego inspektora bhp
  • Posiadać predyspozycję oraz umiejętność do przeprowadzania szkoleń
  • Być dyspozycyjny pod kątem wyjazdów służbowych do oddziałów firmy
  • Potrafić wywierać wpływ na innych i wprowadzać zmiany
  • Być samodzielny w realizacji zadań
  • Efektywnie organizować pracę własną
  • Znać na poziomie dobrym Pakiet MS Office
  • Mieć czynne prawo jazdy kat B

 Dodatkowe atuty:

  • aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
  • uprawnienia Instruktora wózków widłowych
  • uprawnienia Instruktora Pierwszej Pomocy
  • uprawnienia pedagogiczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
  • stałą pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy, inne

Ogłoszenie dotyczy pracy na terenie całego województwa.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację za pomocą poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102285 ofert pracy. Sprawdź!