Sekretarka/Asystentka ds. handlowych

GRUPA ASTA

Piła

2016-11-29

TV ASTA poszukuje kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Piła

Zadania osoby, która dołączy do naszego zespołu to:

  •     Prowadzenie sekretariatu: obsługa telefoniczna, przyjmowanie gości, obsługa spotkań biznesowych,
  •     Prace biurowo-administracyjne,
  •     Sprzedaż usług reklamowych,
  •     Budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

Nasz wymarzony kandydat:

  •     Ma doświadczenie w obsłudze Klienta,
  •     Sprawnie działa w środowisku MS Office,
  •     Dobrze organizuje własną pracę,
  •     Bez problemu nawiązuje kontakt z innymi, swobodnie prowadzi rozmowy,
  •     Odnosi się do innych z szacunkiem i zachowaniem zasad savoir vivre.

Oferujemy:

  •     Pracę branży medialnej,
  •     Niepowtarzalną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole,
  •     Możliwość rozwoju w ramach działalności TV ASTA,
  •     Wynagrodzenie: podstawa + prowizja.

CV oraz list motywacyjny należy przesyłać na adres APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!