Laborant

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-10-24

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Laborant
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 2016/B/lab

Obowiązki:

- prowadzenie bieżących badań jakościowych,

- analiza wyników badań,

- kontrola jakości bieżącej produkcji,

- pobieranie próbek do badań,

- archiwizowanie próbek i obsługa archiwum,

- bieżące prace w laboratorium,

- kontrola surowców i materiałów.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe (mikrobiologia, technologia żywności),

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie na terenie Bydgoszczy,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem,

- pracę na pełen etat.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie na niniejszej stronie lub o przesłanie wiadomości na adres: APLIKUJ

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99756 ofert pracy. Sprawdź!