Specjalista ds. rekrutacji

GoWork.pl

Poznań

2016-10-24

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • pośrednia i bezpośrednia rekrutacja kandydatów,
  • prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej,
  • analiza lokalnego rynku pracy,
  • raportowanie wyników realizacji projektów rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • zainteresowanie branżą rekrutacyjną (chęć rozwoju w branży HR),
  • zaangażowanie,
  • zdolności komunikacyjne,
  • chęć rozwoju i poznawania nowych rzeczy,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi programu MS Office.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • samodzielne stanowisko umożliwiające w pełni zarządzanie swoją pracą,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej dbającej o rozwój pracowników.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!