Spedytor międzynarodowy

TRANSSPED

Rzeszów

2016-10-24

Miejsce pracy: Rzeszów, Krasne-Malawa

Opis stanowiska:

  • Organizacja transportu drogowego na terenie Europy
  • Aktywne pozyskiwanie zleceń
  • Nawiązywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Monitoring obsługiwanych zlecenia
  • Budowanie  prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Bardzo dobra znajomość rynku usług spedycyjno-transportowych
  • Zdolności analityczne oraz orientacja na wynik
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki , dążenie do wyznaczonych celów
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Zdolności negocjacyjne – komunikatywność – łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość języka  angielskiego/niemieckiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:
  • Umowa o pracę na  pełny etat
  • Dla osób z doświadczeniem a w szczególności  z własnym portfolio klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – umowa plus premia od obrotu
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Więcej o nas na www.logistyka-transport.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!