Projektant / Konstruktor Statków

klient GoWork.pl

Olsztyn

2016-10-24

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby, która podejmie współpracę jako:

Miejsce pracy: Praca zdalna

Nr referencyjny: KS/10/16

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej – prace projektowe w zakresie konstrukcji kadłuba, wyposażenia i systemów okrętowych,
  • Nadzór autorski w trakcie budowy i wyposażania jednostki, udział w próbach zdawczo-odbiorczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu statków i/lub obiektów oceanotechnicznych,
  • Znajomość jednego, lub kilku z niżej wymienionych programów wspomagających projektowanie:
    • AutoCad,
    • Napa,
    • Nupas, Cadmatic,
    • Inventor
    • PDMS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność projektowania kadłuba, okuć, systemów wodnych, instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność montażu i instalacji urządzeń pokładowych oraz urządzeń wyposażenia,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • współpracę na zasadzie prowadzenia działalności gospodarczej lub umowę zlecenie,
  • wynagrodzenie do negocjacji,

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!