Sprzedawca Działu Farby

F.H.U. ABUD

Józefów

2016-10-24

Jeżeli lubisz pracę w handlu, jeżeli lubisz działać zespołowo

Miejsce pracy: Józefów

Obowiązki:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów
  • zapewnienie dostępności towarów i ich prawidłowego oznakowania
  • dbałość o dział

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w sklepie
  • otwartości na Klienta
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  • znajomości  farb, mieszalników farb, tynków mile widziane

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • pakiet szkoleń wstępnych dla każdego nowego Pracownika
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FHU ABUD z siedzibą w Warszawie, przy Ul. Patriotów 208 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest FHU ABUD z siedzibą w Warszawie przy ul. Patriotw 208. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!