Kierownik Zespołu Projektantów Sieci Telekomunikacyjnych

ITV Media Sp. z o .o.

Łowicz

2016-11-02

Firma ITV Media Sp. z o.o. z siedziba w Łowiczu działająca w branży telekomunikacyjnej

przyjmie do pracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Łowicz

Obowiązki:

• Koordynacja pracy działu projektowego,

• Wyznaczanie celów zespołu, przygotowywanie harmonogramów,

• Prowadzenie czynności formalnoprawnych związanych z procesem projektowania,

• Współpraca z podmiotami zaangażowanymi w projekt, np. przedstawicielami samorządu, architektami przestrzeni, w celu uzyskania odpowiednich informacji dotyczących kosztów, wymogów funkcjonalnych i przestrzennych,

• Koordynowanie i nadzór nad procesami realizacji projektu podczas budowy.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe,

• Min. 5 letni staż pracy w biurze projektów przy tworzeniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej,

• Niezbędne uprawnienia do projektowania bez ograniczeń oraz przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa,

• Znajomość prawa budowlanego i administracyjnego w zakresie procesu inwestycyjnego,

• Dobra znajomość programów graficznych AutoCad,

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

• Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Zaangażowanie, samodzielność, skrupulatność,

• Prawo jazdy kat. B z doświadczaniem w praktyce.

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Zatrudnienie o umowę o pracę lub w innej dowolnej formie,

• Zapewniamy szkolenia i rozwój zawodowy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!