Operator wózka widłowego/Czytnik - Komorniki- 1 zmiana

Akcja Job

Poznań

2016-10-23

GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta poszukuje osoby:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Komorniki (koło Poznania)

Zadania:
• Dbanie o gospodarkę magazynu
• Obsługa wózka widłowego
• Praca ze skanerem ręcznym

Wymagania
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Doświadczenie na wózkach widłowych
• Elastyczność do pracy na wózki i ze skanerem

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."