Operator wózka widłowego - Niemcy - Berlin

AP Uniapol

Berlin

2016-10-23

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO – Niemcy

Miejscowość: Niemcy, Berlin

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Transport kartonów i skrzynek
  • Utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Chęć podjęcia pracy za granicą
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

•          Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

•          Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w Euro

•          Dodatki za nadgodziny +25%

•          Dodatki za nocki +25%

•          Dodatki za niedziele +50%

•          Dodatki za święta +100%

•          Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•          Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem

•          Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych

•          Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce

•          Darmowe zakwaterowanie

•          Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ lub kontakt pod numerem tel.: 512 089 906 / 668 846 516