Operator Ładowarki

JOBS

Zabrze

2016-10-23

Międzynarodowy, wiodący w swojej branży koncern, działający na pięciu kontynentach w sektorze usług gospodarki odpadami i ochrony środowiska, w związku z rozwojem na polskim rynku, poszukuje do pracy w nowoczesnym zakładzie mechaniczno – biologicznego przetwarzania odpadów kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze (śląskie)

Nr ref: OŁ/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

  • jakość i terminowość wykonywanej pracy
  • dbanie o ład i porządek w procesie produkcji
  • kontrolę prawidłowej eksploatacji sprzętu
  • sporządzenie i przekazywanie raportów pracy w ustalonej formie

Wymagania:

  • uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe do 5 m3 kl. II
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • doświadczenie w obszarze produkcji / mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami, surowcami wtórnymi
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie założonych celów
  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!