SPAWACZ TIG - Okolice Pruszcza Gdańskiego

Jobhouse Sp. z o.o.

Cieplewo

2016-10-23

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPAWACZ TIG - okolice Pruszcza Gdańskiego 
 

Wymagania:
- doświadczenie w spawaniu
- dokładność i zaangażowanie
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- spawanie metodą TIG

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w stabilnej firmie
- miłą atmosferę

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. SPA/TIG/CIEP

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Nr ref: SPA/TIG/CIEP

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99599 ofert pracy. Sprawdź!