Doradca techniczny-handlowiec

Derksen Polska Sp. z o.o.

Przyszowice

2016-10-23

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY-HANDLOWIEC

(Miejsce pracy: Przyszowice/cała Polska)

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług firmy;

  • realizacja planu sprzedażowego;

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie silnych relacji biznesowych;

  • rozwój współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi;

  • sporządzanie ofert i zamówień według wytycznych;

  • monitorowanie realizacji zamówień oraz wyjaśnianie kwestii technicznych z odpowiednimi działami;

  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych, kalkulacji i negocjowanie kontraktów;

  • udział w konferencjach branżowych;

  • raportowanie działań dla Zarządu;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; preferowany umysł ścisły/inżynierski;

  • płynna znajomość języka angielskiego;

  • prawo jazdy kat.B

  • dyspozycyjność;

  • gotowość do podróży służbowych;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • kreatywność;

  • determinacja w dążeniu do celu;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i prowizje od sprzedaży;

  • miłą atmosferę;

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • pracę pełną wyzwań;

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!