Monter konstrukcji prefabrykowanej

Strokol DPPersonalberatung

okolice Stuttgart

2016-10-23

Zakład budowlany (1930), posiadający własną produkcję prefabrykatów betonowych (sprężonych do 50 ton) zatrudniający aktualnie ok. 900 osób w Niemczech Południowych zapewniający usługi montażu żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych do 50 ton na placu budowy, poszukuje trzech osób na stanowisko specjalisty:

Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia

Region: Niemcy

Numer referencyjny: DE2016/PRECAST/3FT/M

Opis stanowiska:

  • Montaż prefabrykowanych elementów betonowych (sprężonych) na miejscu budowy we współpracy z grupa montażowa (zespół 4 osób) pod nadzorem majstra (bez betonowania, bez spawania)
  • Prace montażowe są wykonywane stacjonarnie (regionalnie) w odległości od miejsca pracy max. do 100km

Wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe budowlane np. cieśla, stolarz, murarz, betoniarz
  • Doświadczenie z zakresu prac na konstrukcjach prefabrykowanych min. 2 lata / lub doświadczenie na produkcji prefabrykatów / lub doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A1-A2) komunikacja na miejscu budowy
  • Umiejetność pracy zespolowej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Uczciwe warunki zatrudnienia (umowę o pracę na czas nieokreślony) w rodzinnej firmie z przyjazną atmosferą pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, aktualne szkolenia zawodowe oraz kursy języka niemieckiego
  • Wsparcie konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
  • Koszty przejazdu + nocleg na rozmowę kwalifikacyjną pokrywa pracodawca
  • Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji formie CV na nasz adres E-Mail: APLIKUJ

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Rheinwerkallee 2
53227 Bonn
Telefon: 0049 (0) 228 299745-95
www.strokol.de

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!