kierowca Trójmiasto

Interima

Gdynia

2016-10-23

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, w związku z nowym projektem prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko:

  Kierowca kat. Blub D

ilość wolnych miejsc: 3

Miejsce pracy:  Trójmiasto i okolice, woj. pomorskie

Wymagania:

Prawo jazdy kat B lub D,  doświadczenie minimum 3 lata w prowadzeniu pojazdów

Przewóz klientów zagranicznych pojazdem taxi lub busem

Umiejętność spokojnej, elastycznej i ekonomicznej jazdy busem niepowodującej choroby lokomocyjnej u przewożonych osób

Dbałość o sprzęt i powierzone mienie

Wykazywanie się wysoką kulturą osobistą

Język angielski na poziomie min. B1

Brak nałogów

Posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie posiadają tych zaświadczeń)

Obowiązki:

Język angielski wymagany, mile widziana znajomość innych języków

Przewóz klientów zagranicznych na terenie całegoTrójmiasta i okolic (woj. pomorskie).

Oferujemy:

Pracę w systemie zmianowym: po 8 lub 12 godzin od poniedziałku do niedzieli 24h/dobę.

Umowę o pracę/zlecenie na czas określony z możliwością jej ewentualnego przedłużenia

Miesięczne wynagrodzenie: do ustalenia

 Dodatkowe informacje:

Oferta pracy jest skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i dla studentów

W przypadku studentów (minimum 3 lata czynnego prawa jazdy) możliwość dostosowania godzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: APLIKUJ wraz  z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!