Business Development Manager

Yabimo

Kraków

2016-10-23

Ze względu na dynamiczny rozwój i poszerzenie zakresu oferowanych usług, norweska firma specjalizująca się w usługach inżynieryjnych dla branży naftowej i energetycznej poszukuje osoby na stanowisko Business Development Managera na rynek niemieckojęzyczny (miejsce pracy: Kraków)

Oferujemy:
Umowę o pracę,
Dodatkowe świadczenia,
Stałe godziny pracy,
Możliwe wyjazdy służbowe,

Wymagania:
Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie jest podstawowym warunkiem.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, jest niezbędna, ze względu na międzynarodowy charakter firmy.
Ukończone studia i ich kierunek są sprawą drugorzędną. Przede wszystkim, oczekujemy doświadczenia w pracy z klientem zagranicznym, obycia, samodzielności, doświadczenia kulturowego.
Idealny kandydat, to osoba, która mieszkała i pracowała w jednym z krajów niemieckojęzycznych, szybko się uczy, ma dynamiczny charakter, zna niuanse lokalnych rynków, lub wie jak je poznać, potrafi prowadzić negocjacje, i doskonale odnajduje się w lokalnej kulturze.

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za budowanie rynku i koordynację projektów. Produktem są usługi inżynieryjne (oil&gas, renewable energy, civil engineering)

WYMAGANE DOKUMENTY:
- CV prosimy przesłać na adres APLIKUJ
Zgłaszając kandydaturę prosimy podać w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Yabimo Sp. Z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Konarskiego 9 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 ze zm.))”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!