Elektryk

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-28

Elektryk

miejsce pracy: Gliwice

Firma Aiut Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach, od 25 lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i systemów informatycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, paliwowego, materiałów budowlanych, energetycznego i hutniczego.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowoczesnych technologii to zgłoś się - szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji i urządzeń elektrycznych w kraju i za granicą
  • Montaż aparatury kontrolno – pomiarowej oraz instalacji teletechnicznych
  • Montaż warsztatowy szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie elektryczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (elektryczna)
  • posiadanie uprawnień pomiarowych i eksploatacyjnych
  • wiedza z zakresu automatyki
  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV (mile widziane posiadanie uprawnień obejmujących zakres aparatury kontrolno – pomiarowej)
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • doświadczenie w zawodzie elektryka

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju i za granicą
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • możliwość rozwoju i realizacji różnorodnych zadań

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod linkiem:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!