Operator linii maszyn konfekcyjnych

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

2016-11-14

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 dla swojego Klienta – leadera w dziedzinie produkcji żywności poszukuje 3 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań/ Plewiska

Obowiązki:

- zmiana filmów

- nakładanie tasiemek i przezbrajanie maszyn

- ustawienie odpowiednich parametrów

- ścisła współpraca z mechanikami i elektronikami z działu utrzymania ruchu

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie techniczne

- dyspozycyjność – praca od zaraz

- mile widziane doświadczanie zawodowe, np. jako konserwator

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę przez okres miesięcy (okres próbny) przez Agencję Pracy

- po okresie próbnym umowę o prace bezpośrednio u naszego Kontrahenta

- wynagrodzenie z dodatkami 2900 PLN/brutto w okresie próbnym

- dodatki do płacy po 3 miesiącach

- pracę opartą o najwyższe standardy

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres E-mail: APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100217 ofert pracy. Sprawdź!