Dietetyk

SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.

Wrocław

2016-10-23

Dietetyk

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Porady na temat zdrowia, dietetyki oraz żywienia z gwarancją dla klientów
  • Odpowiedzialność za wyniki klientów
  • Sprzedaż usług poradni
  • Sprzedaż suplementów diety
  • Odpowiedzialność za utarg poradni

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie dietetyki bądź certyfikaty w zakresie żywienia ( Konsultant żywieniowy, dietetyk etc lub dyplom szkoły medycznej )
  • Doskonała wiedza w dziedzinie zdrowia oraz dietetyki
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne, prezentacyjne oraz umiejętność sprzedaży
  • Zorientowanie na potrzeby klienta
  • Umiejętność pracy na komputerze
  • Aktywność, niezależność, odpowiedzialność, lojalność
  • Pozytywne nastawienie do zdrowego stylu życia i żywienia
  • Chęć dalszej rozwijania własnej osoby

Oferujemy:

  • Unikalna metoda odchudzania
  • Praca w nowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Odpowiednie wynagrodzenie ( stałe wynagrodzenie plus premia na podstawie osiągniętych sprzedaży )
  • Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze czasowym
  • regularne szkolenia, możliwość dalszego kształcenia, rozwój zawodowy oraz przyjemne środowisko pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99197 ofert pracy. Sprawdź!