Asystent/ka Zarządu

GoWork.pl

Warszawa

2016-10-23

Dla naszego Klienta poszukujemy młodej, zaangażowanej osoby na stanowisko Asystentki Zarządu. Oferujemy współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy, możliwość rozwoju i samorealizacji w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w regionie.

Miejsce pracy: Wilanów

Obowiązki:

  • organizacja podróży służbowych
  • wsparcie przełożonego w realizacji jego zadań
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • zarządzanie obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w organizacji podróży służbowych – warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy - znajomość środowiska Windows (Word, Excel, Power Point)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę
  • liczne szkolenia

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99594 ofert pracy. Sprawdź!