Asystent Projektanta Sieci Telekomunikacyjnych

ITV Media Sp. z o .o.

Łowicz

2016-11-19

Firma ITV Media Sp. z o.o. z siedziba w Łowiczu działająca w branży telekomunikacyjnej

przyjmie do pracy osobę na stanowisko :

Miejsce pracy: Łowicz

Obowiązki:

• Projektowanie instalacji teletechnicznych, sieci światłowodowych,

• Kontakt z wykonawcą, instytucjami i innymi uczestnikami realizowanych projektów,

• Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej, powykonawczej,

• Paszportyzacja sieci .

Wymagania:

• Znajomość programów typu CAD i pakietu MS Office,

• Prawo jazdy kat. B,

• Dobra organizacja pracy własnej i systematyczność,

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Zatrudnienie o umowę o pracę lub w innej dowolnej formie,

• Zapewniamy szkolenia i rozwój zawodowy.