Spawacz MAG (136/138)

Interkadra

Niemcy

2016-10-22

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną AgencjąPracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy naterenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnieniapod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osóbzainteresowanych pracą na stanowisku

Region: zagranica

Numer ref.: Spawacz MAG (136/138)

  • Opis stanowiska:
  • spawanie stali konstrukcyjnej o grubości od 30 mm do 70 mm - gównie rury grubościenne;
  • spawanie w oparciu o dokumentację techniczną;
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych elementów;
  • Wymagania:
  • aktualny certyfikat spawania metodą  MAG (136,138);
  • minimum 5  lat doświadczenia w spawaniu metodą MAG;
  • doświadczenie w spawaniu stai konstrukczjnej
  • umiejętność spawania w pozycjach PF, PC, PA, PB;
  • znajomość języka niemieckiego - dodatkowy atut;
  • samochód do dyspozycji - mile widziany;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości – powyżej 3 metrów;
  • umiejętność żłobienia
    • Oferujemy:
    • stabilne i długotrwałe zatrudnienie na umowe o pracę;
    • zarobki w przedziale 11-15 euro;
    • praca w systemie 3 zmianowym (możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy;
    • gwarantoweane zakwaterowanie;
    • częściowy zwrot kosztów dojazdu;
    • atrakcyjne pakiety ubezpieczenia prywatnego;
    • pracę w Niemczech (ok 260 km od Szczecina).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!