Specjalista ds. BHP i ochrony przeciwpożarowej

LINK CONSULTING

Sosnowiec

2016-10-22

Nasz Klient, międzynarodowy producent (m.in. branża automotive), zatrudni wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

(kod. ref. sBHP-16)

Lokalizacja: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
⦁    Monitorowanie i kontrola przestrzegania przez firmę wymogów prawnych i systemowych w obszarze BHP i ochrony przeciwpożarowej
⦁    Wykonywanie obowiązków sprawozdawczych wynikających z przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej
⦁    Podejmowanie działań w celu zapobiegania zagrożeniom,  wypadkom oraz chorobom zawodowym w miejscu pracy
⦁    Ciągłe działania zmierzające do promowania kultury BHP i  podnoszenia świadomości pracowników w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej
⦁    Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej
⦁    Prowadzenie dokumentacji BHP i ochrony przeciwpożarowej  zgodnie z regulacjami prawnymi
⦁    Wykonywanie obowiązków wynikających z procedur systemu zarządzania
PN-N 18001, ISO 14001 oraz OHSAS
⦁    Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP i ochrony przeciwpożarowej
⦁    Prowadzenie audytów z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej

Wymagania:
⦁    Wykształcenie wyższe kierunkowe
⦁    Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
⦁    Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej
⦁    Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego systemu ISO 14001, OHSAS 18001, PN – N 18001
⦁    Uprawnienia inspektora p. poż.
⦁    Komunikatywna znajomość j. angielskiego
⦁    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
⦁    Umiejętność pracy w zespole
⦁    Bardzo dobra organizacja pracy
⦁    Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
⦁    Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
⦁    Możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych
⦁    Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres: APLIKUJ

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99173 ofert pracy. Sprawdź!